Обяви за работа във Враца от bg-rabota.com

Обяви за работа

Индустриални бояджии- Франция

Обява за работа за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 15.09.2021 , разгледана 4837 пъти

Top Skills Recruitment е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за намиране на работа в България и чужбина.

Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Свободни позиции:

· Индустриални бояджии - кораби

Условия:

· Заплата – 10-15 Е нетно /час

· Работни часове- От понеделник до петък – 9 часа/ден; събота- 4-5 часа; общо до 230 часа месечно

· Осигуровки- спрямо местното законодателство

· Начало на проекта – Септември 2021- дългосрочен проект, с възможност за прекъсвания за почивка

Изисквания и отговорности:

· Опит – задължителен- пясъкоструйна обработка, сачмоструйна обработка

· Чужди езици- работно ниво на Английски или Руски език

Допълнителни детайли:

· Квартира – подсигурена от работодателя

· Транспортни разходи до Франция– поети от работодателя

· Работно облекло и инструменти – подсигурени от работодателя; всеки служител си купува работни обувки

Необходими документи:

· Подробна автобиография

· Сертификати или дипломи, удостоверяващи опит в боядисването- предимство

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация:

00359 895 600 734

cv@topskills-bg.com

Град: Всички

Телефон: 0895 600734

Имейл: cv@topskills-bg.com

Лице за контакти: Top Skills