Обяви за работа във Враца от bg-rabota.com

Обяви за работа

Помощник-готвач в заведение в Германия

Обява за работа за "Ресторантьорство и Хранителна Промишленост", публикувана на 07.09.2017 , разгледана 4474 пъти

Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.
За наш клиент, собственик на заведение в Бавария, търсим служител, който да бъде назначен на следната позиция - помощник-готвач.
Работата се състои в приготвянето на храна за кетъринги/събития, използвайки характерните за региона продукти.

Работното време е както следва:
понеделник - петък - 6/7 часа (8:00 - 14:00)
събота или неделя - 8 часа (14:00 - 22:00)
В зависимост от графика на събитията, работното време може да варира, като не надвишава 169 часа на месец.

Поради спецификата на работата служителите не могат да излизат в отпуск в периода 1.12 - 26.12; Великденските празници и месеците май и септември.

Задължения:
- подготовка на хранителните продукти
- поддържане на кухнята в чист и спретнат вид
- помагане на готвача

Изисквания към кандидатите:
- опит в сферата на готварството (не е задължителен)
- Владеене на немски език (А2)
- Желание за дългосрочна трудова заетост в Германия
- Инициативност, готовност за работа в екип, адаптивност

Работодателят предлага:
- добро заплащане + допълнителни плащания към основната заплата на база извършената работа през почивните дни и/или извън фиксираното работно време
- възможност за гъвкаво работно време
- немски трудов договор
- апартамент срещу месечен наем от 360 евро

За да кандидатствате за тази позиция, ни изпратете Ваша автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. „Балканинвест ЕУ“ ЕООД е лицензирана фирма за извършване на подбор и посредническа дейност, с лицензни номера 1757 и 1758, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

Заплащане: 1600 евро на месец

Град: Всички

Телефон: +359 2 8781580

Имейл: assistent@balkaninvest.eu

Лице за контакти: Костадин Николов