Обяви за работа във Враца от bg-rabota.com

Обяви за работа

Дърводелец / мебелист

Обява за работа за "Производство", публикувана на 27.12.2016 , разгледана 810 пъти

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал.

Търсим за наш клиент дърводелци - мебелисти.

Изисквания към кандидатите:
- Документ за образование, удостоверяващ квалификация дърводелец / мебелист/;
- Документиран непрекъснат опит като дърводелец / мебелист - не по-малко от 1 година в последния период (производството на врати, прозорци, мебели, включително рязане, пробиване, ламиниране, и т.н.);
- Способност за четене и разбиране на скици / чертежи;
- Умение за самостоятелен избор на дървесина, способност за работа с машини за рязане, фрезоване, пробиване, работа с ръчни инструменти (т.е. работодателят не търси работници с опит в работата на производствена линия и / или извършване на отделни функции);
- Възраст: за предпочитане от 25 до 40 години;
- Възможност за командировки в Литва;
- Физическа активност и издръжливост, способност за учене;
- Владеене на руски език;

Отговорности:
- Производство (монтаж) на блиндирани врати, прозорци, мебели;
- Избор на дървесина, пробиване на отвори по предоставени чертежи по време на монтажа;
- Проверка и регулиране на сглобяемите механизми (например, брави за врати, сложни изтеглящи механизми за чекмеджета и т.н.) – да се определя дали работят или не;

Ние Ви предлагаме:
- Работното време: обикновено по 8 часа на ден с 1 час обедна почивка;
- Трудов договор за работа с включени всички законови данъци и осигуровки;
- Отлично заплащане в зависимост от квалификацията на кандидата (от 550 до 1200 евро на час)
- Платен годишен отпуск;

Предлаганите услуги са напълно безплатни за кандидатите!

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV на e-mail sofia@realjobfinder.eu или се обадете на телефон 0895652795.

С одобрените по документи кандидати ще се свържем по телефона за провеждане на предварително интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

"AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ" ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал за български и чуждестранни работодатели. Лицензи № 1477/валиден до 23.07.2017 и № 1400, валиден до 31.01.2017г.

Град: Всички

Телефон: 0895652795

Имейл: sofia@realjobfinder.eu